Energooszczędne okna wraz z bezpłatną wyceną i usługą ciepłego montażu. Wykonane z profili i pakietów szybowych o najlepszych na rynku parametrach jakościowych. Całość konstrukcji dopełniają trwałe uszczelki i funkcjonalne dodatki w postaci klamek, pochwytów, szprosów, nawiewników i osłonek. Produkty są estetycznie wykonane, dostępne w bogatej palecie kolorystycznej - do wyboru kilkadziesiąt kolorów, możliwość okleinowania jednostronnego, dwustronnego i skorzystania z opcji duo-color. Dodatkowo powłoka może zostać zabezpieczony techniką Acryl Color (warstwa szkła akrylowego), która czyni ją znacznie trwalszą i odporniejszą na działanie promieni słonecznych.

Możliwość zamówienia w zestawie z roletami.

1

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Do wykonania okien wykorzystujemy najwyższej jakości profile i okucia od topowych producentów. Precyzyjne łączenie profili odbywa się przy zastosowaniu technologii V-Perfect. Materiały spełniają najwyższe standardy i wymogi obowiązujące w kraju, a przy tym są w pełni bezpieczne.

2

Solidna konstrukcja

Konstrukcje naszych produktów są solidne, odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, trwałe i wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Wykazują także doskonałe parametry pod względem statyki, izolacji termicznej i akustycznej.

3

Wszechstronność zastosowań

Oferowana przez nas stolarka okienno-drzwiowa idealnie nadaje się do zastosowania w energooszczędnych budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej oraz w budownictwie pasywnym.

Pakiety szybowe

szyba pojedyncza

Szyba pojedyncza

Szkło grubości od 4 mm. Możliwość zatępienia krawędzi, zaokrąglenia naroży i wykonania w szybie otworów różnej średnicy. Zastosowanie: ścianki działowe, szklane przegrody - drzwi, balustrady, balkony.
pakiet dwuszybowy

Pakiet dwuszybowy

Tafle szkła połączone ramką dystansową (4/16/4). Powłoka niskoemisyjna. Przestrzeń międzyszybowa wypełniona 90% argonem i w 10% powietrzem. Współczynnik przenikania ciepła do Ug = 1,0 W/m²K.
pakiet trzyszybowy

Pakiet trzyszybowy

Trzy tafle szkła połączone aluminiową ramką dystansową. Dwie szyby pokryte powłoką niskoemisyjną. Przestrzeń międzyszybowa wypełniona w 90% argonem i w 10% powietrzem. Współczynnik przenikania ciepła do Ug = 0,4 W/m²K.
pakietczteroszybowy

Pakiet czteroszybowy

Cztery tafle szkła połączone ramkami dystansowymi (aluminium lub kompozyt). Trzy szyby pokryte powłoką niskoemisyjną. Wypełnienie przestrzeni międzyszybowej: 90% argon lub krypton i 10% powietrze. Współczynnik przenikania ciepła do Ug = 0,3 W/m²K.