Osłony okienne w postaci rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych i moskitier, które ochronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się i przedostawaniem do wnętrza uciążliwych insektów. Wykonywane na wymiar i i montowane zgodnie z zasadami ciepłego montażu. Odpowiednie do wszelkiego rodzaju budynków: istniejących, nowo powstałych, deweloperskich, lokali usługowych, przestrzeni przemysłowych. Dostępne w bogatej palecie kolorystycznej, wyposażane w wysokojakościowe siłowniki i napędy gwarantujące wygodną i bezproblemową obsługę przez długi czas. Trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Możliwość zamówienia produktów samodzielnie lub razem z oknami.

Ochrona, izolacja, kontrola nad światłem

Rolety i żaluzje zewnętrzne skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, a zimą w znacznym stopniu przyczyniają się do obniżenia strat ciepła. Ponadto umożliwiają kontrolowanie ilości światła wpadającego do wnętrza budynku. Bardzo dobrze tłumią dźwięki docierające z zewnątrz i zabezpieczają stolarkę okienno-drzwiową przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu dłużej zachowuje swoje właściwości użytkowe i ładny wygląd.

Większa prywatność i bezpieczeństwo

Rolety i żaluzje podwyższają bezpieczeństwo budynku, znajdujących się w nim osób i mienia przez to, że utrudniają sforsowanie okien/drzwi, przez które mógłby próbować dostać się do środka włamywacz. Ich zastosowanie pozwala też obniżyć wysokość składki ubezpieczeniowej. Co więcej, zewnętrzne osłony okienne zapewniają większą prywatność i osłonę przed zaglądaniem do środka osób z zewnątrz.