Maksymalnie doświetlone i widne wnętrza dzięki konstrukcjom wykonanym przy użyciu smukłych profili i dużym przeszkleniom. Wyjątkowa estetyka, bogata kolorystyka i znakomita precyzja wykonania. Spory wybór materiałów i różnorodność dodatków, które pozwalają maksymalnie dopasować produkty do indywidualnych preferencji. Funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. Zapewniają skuteczną barierę chroniącą przed stratami ciepła i hałasem docierającym z zewnątrz. Wykonane z nich ścianki działowe stanowią rewelacyjną alternatywę dla tradycyjnych przegród wyodrębniających przestrzenie w pomieszczeniach.

Systemy PVC

Uniwersalne, z możliwością różnych opcji montażu, o doskonałych parametrach izolacji cieplnej. Systemy idealnie spasowane, wykazujące rewelacyjną szczelność.

Systemy aluminiowe

Możliwość wykonania drzwi przesuwnych, okien i przeszkleń. Wygoda użytkowania, łatwa aranżacja pomieszczeń. Łatwe w obsłudze, uniwersalne, wysoce trwałe.

Systemy stalowe

Sztywne i lekkie konstrukcje idealne do zastosowania w nowoczesnych wnętrzach. Możliwość instalowania w ścianie i suficie. Łatwe domykanie się, wysoka odporność na intensywne użytkowanie.

Systemy drewniane

Doskonała jakość, znakomity wygląd świetne parametry w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. Ekologiczne rozwiązanie - naturalny surowiec o znikomym śladzie węglowym.


Systemy przesuwne na miarę Twoich potrzeb

Systemy przesuwne dostępne w naszej ofercie można doposażyć w zintegrowaną wentylację umożliwiającą dopływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym oknie. Możliwe jest także pokrycie dodatkową powłoką np. antyroszeniową.

Produkty wyróżnia eleganckie wzornictwo i bogata paleta kolorystyczna, dzięki której można je dopasować do koloru elewacji i stylistyki wnętrza.

Profesjonalny pomiar, montaż i wycena

W cenę wliczona jest usługa ciepłego montażu. Zapewniamy także bezpłatny pomiar i wycenę. Istnieje możliwość zamówienia systemów przesuwnych w zestawie z roletami zewnętrznymi i żaluzjami. W przypadku chęci skorzystania z kompleksowej usługi, doradzamy najlepsze rozwiązania bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.