Rolety zewnętrzne do zastosowania w różnego rodzaju budynkach, zarówno w istniejących, jak i w dopiero powstających obiektach. Pełnią nie tyko funkcję dekoracyjną, ale i ochronną: przedłużają żywotność stolarki okiennej, tłumią hałasy i chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się od słońca. Ponadto odstraszają intruzów i zapewniają większą prywatność. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu łatwo dopasować je wyglądu elewacji/okien/drzwi. Robione na wymiar (jesteśmy producentem i dostawcą) i montowane przy zastosowaniu zasad ciepłego montażu.

Rolety zewnętrzne

Doskonała jakość wykonania

Pancerz wykonany z aluminium, aluminium wypełnionego pianką poliuretanową wolną od związków freonu lub PVC. Rolety zaopatrzone są w niezawodnie działające siłowniki i napędy. Ich pracą można sterować z pomocą pilota, przełączników montowanych na ścianie lub z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Przy ograniczonym budżecie produkty zaopatrujemy w paski ze zwijaczem lub wygodną korbę umożliwiające sterowanie ręczne.

Kontrola nad światłem

Rolety to funkcjonalne uzupełnienie stolarki okienno-drzwiowej, dzięki któremu można kontrolować ilość światła docierającego do wnętrza domu/mieszkania. W upalne dni można skutecznie blokować jego nadmiar i ochronić pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się, jednocześnie utrzymując niższą, bardziej komfortową temperaturę.

Izolacja

Rolety zewnętrzne nie tylko chronią pomieszczenia przed nagrzewaniem się, ale i przed nadmiernym wychładzaniem w sezonie zimowym. Przestrzeń buforowa (tzw. poduszka powietrzna) między roletą a oknem/drzwiami skutecznie kompensuje straty ciepła, a zdolność tę potęguje jeszcze bardziej wypełniony pianką pancerz. Co więcej, produkty blokują ilość docierających do środka hałasów z zewnątrz, realnie podwyższając komfort użytkowników budynku.

Prywatność i bezpieczeństwo

Rolety pozwalają uchronić się przed wścibskim wzrokiem sąsiadów. Zapewniają większą prywatność i poczucie bezpieczeństwa, m.in. dzięki temu że obniżają ryzyko wtargnięcia intruzów do środka poprzez sforsowanie okien/drzwi (klasa bezpieczeństwa antywłamaniowego RC2 a nawet RC3). Ich montaż odgrywa znaczącą rolę przy ubezpieczaniu budynku - w wielu wypadkach powoduje obniżenie wysokości składki.