Okna aluminiowe o znakomitych parametrach użytkowych i wytrzymałościowych. Sztywne, a zarazem lekkie konstrukcje w połączeniu z dużymi przeszkleniami gwarantują trwałość i doskonałe doświetlenie wnętrza. Świetne parametry termiczne przekładają się na znaczne ograniczenie kosztów ogrzewania. Łatwość kształtowania materiału pozwala produkować okna w mniej typowych kształtach (okna panoramiczne) i rozmiarach (okna wielkoformatowe, drzwi i systemy przesuwne). Wykonane z aluminium produkty są odporne na działanie czynników biologicznych, szkodliwe warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Okna aluminiowe nie wymagają dużych nakładów pracy w zakresie konserwacji. Są proste, szybkie i tanie do utrzymania w czystości. Gustowne, eleganckie, minimalistyczne. Idealnie pasują do nowoczesnych aranżacji.

Dlaczego warto wybrać okna aluminiowe?

Wytrzymałość

Sztywne i wytrzymałe profile o relatywnie niskiej masie. Możliwość zastosowania dodatkowych ramek w miejscach wymagających wzmocnienia.

Energooszczędność

Niski współczynnik przenikania ciepła m.in. dzięki zastosowaniu ciepłych ramek w zestawie z energooszczędnymi pakietami szybowymi.

Doświetlone wnętrze

Możliwość zastosowania cienkich ramek i wykonania większych przeszkleń, przez które do wnętrza wpada dużo więcej światła (widna przestrzeń).

Dobra nośność

Niska waga profili pozwala maksymalnie zwiększyć dopuszczalne gabaryty skrzydeł przy jednoczesnym zachowaniu mniejszej grubości profili.