Estetyczne i funkcjonalne moskitiery chroniące przed insektami i gryzoniami. Różne rodzaje produktów i bogata kolorystyka, dzięki której można dobrać rozwiązania idealnie pasujące do potrzeb klientów/inwestorów. Wykonanywane z najwyższej jakości profili aluminiowych malowanych proszkowo. Uzupełnione o jeden z kilku rodzajów siatek i mocowania umożliwiające montaż do ściany lub w zabudowie. Możliwość założenia we wszystkich rodzajach okien, także dachowych, drzwiach balkonowych, tarasowych i ogrodach zimowych.

Dostępne kolory profili

Moskitiery na wymiar

Najlepsze rozwiązania

Zaokrąglony, nowoczesny kształt ramy, który dobrze komponuje się z ramami okiennymi i drzwiowymi. Wzmocnienia w postaci profilu łączącego umożliwiające tworzenie konstrukcji o większych gabarytach.

Doskonałej jakości materiały

Moskitiery wykonujemy na bazie sprawdzonych profili marki Aluprof. Systemy są odporne i trwałe m.in. dzięki pokryciu lakierem proszkowym.

Kilka rodzajów siatek do wyboru

Moskitiery mogą zostać zaopatrzone w jeden z kilku rodzajów siatek: z włókna szklanego, antyalergiczną, która nie przepuszcza pyłków, stalową, aluminiowa oraz siatkę o większej przezierności niż standardowa. Każda z nich dostępna jest w kolorze szarym i czarnym.

Bezpłatny pomiar i wycena

Produkty wykonujemy na wymiar, na bazie pomiarów dostarczonych przez klienta lub dokonanych samodzielnie. W przypadku zapytań przygotowujemy bezpłatną wycenę i doradzamy najlepsze rozwiązania.